602 299 399 | 41 368 80 41 | 41 368 81 61

Weber CF 2 Hd

7 817,01 zł

(netto)

9 614,92 zł (brutto)

  Chwilowy brak towaru
Powiadom mnie, gdy będzie dostępny
  Towar bliski wyczerpaniu


Jednokierunkowe płyty wibracyjne CF 2 i CF 3 charakteryzuje zwiększony komfort obsługi, kompaktowe wymiary i zoptymalizowane, stabilne parametry posuwu. Zakres ich zastosowań stanowią wszelkie prace remontowe oraz zagęszczanie gruntu przy terenowych i ogrodniczych pracach ziemnych.

● Kompaktowe wymiary, składany pałąk sterowania oraz uchwyty z boków i z przodu ułatwiają załadunek i transport niewielkim pojazdem.
● Komfortową pracę zapewnia wyjątkowa redukcja drgań pałąka sterowania (zastrzeżony wzór użytkowy) minimalizująca ich przenoszenie na ręce operatora. Dodatkowo rękojeść powleczona jest miękkim, przyjemnym w dotyku tworzywem.
● Funkcjonalność sprzętu zwiększa pakiet praktycznych akcesoriów (opcjonalnie). Zintegrowany wózek transportowy posiada szeroki rozstaw kółek i jest niezawodny w użyciu. Do zagęszczania asfaltu przewidziano 16-o litrowy zbiornik na wodę, montowany i demontowany kilkoma ręcznie obsługiwanymi uchwytami. Do napełniania zbiornik można zdejmować, a jego przenoszenie ułatwiają przeznaczone na uchwyt zagłębienia. Wypływ wody zamykany jest obrotowym zaworem. Zagęszczanie kostki brukowej umożliwia stosowanie płyt tłumiących z tworzywa sztucznego.

Ciężar: 83 kg
Producent: Weber
Typ silnika: Benzynowy
Siła odśrodkowa: 15 kN
Częstotliwość: 95 Hz
Moc silnika: 4.80000 kM
Model silnika: Honda GX 160
Szerokość płyty: 450 mm
Rodzaj rozruchu: Ręczny
Rodzaj paliwa: Benzyna bezolowiowa